П`ятниця, 19.04.2024, 04:21
Домашній доктор
Головна | Довідник захворювань | Реєстрація | Вхід
Фізіологія людини
Довідник хвороб
Довідник захворювань
Категорії розділу
Описи хвороб А
Описи хвороб, яких назва починається на букву А
Описи хвороб Б
Описи хвороб, яких назва починається на букву Б
Описи хвороб В
Описи хвороб, яких назва починається на букву В
Описи хвороб Г
Описи хвороб, яких назва починається на букву Г
Описи хвороб Д
Описи хвороб, яких назва починається на букву Д
Описи хвороб Ж
Описи хвороб, яких назва починається на букву Ж
Описи хвороб І
Описи хвороб, яких назва починається на букву І
Описи хвороб К
Описи хвороб, яких назва починається на букву К
Описи хвороб Л
Описи хвороб, яких назва починається на букву Л
Описи хвороб М
Описи хвороб, яких назва починається на букву М
Описи хвороб Н
Описи хвороб, яких назва починається на букву Н
Описи хвороб О
Описи хвороб, яких назва починається на букву О
Описи хвороб П
Описи хвороб, яких назва починається на букву П
Описи хвороб Р
Описи хвороб, яких назва починається на букву Р
Описи хвороб С
Описи хвороб, яких назва починається на букву С
Описи хвороб Т
Описи хвороб, яких назва починається на букву Т
Описи хвороб У
Описи хвороб, яких назва починається на букву У
Описи хвороб Х
Описи хвороб, яких назва починається на букву Х
Описи хвороб Ц
Описи хвороб, яких назва починається на букву Ц
Описи хвороб Ч
Описи хвороб, яких назва починається на букву Ч
Описи хвороб Э
Описи хвороб, яких назва починається на букву Э
Описи хвороб Я
Описи хвороб, яких назва починається на букву Я
Реклама
Добавки до їжі
  • Коралловый Клуб
  • Біологічно активні харчові добавки, для повноцінного раціону людини
    Косметологія
  • Косметика ACADEMIE
  • Académie Scientifique de Beauté
    Головна » 2010 » Квітень » 04
    Остеохондроз - це дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта, в першу чергу міжхребцевих дисків, що супроводжується їх деформацією, зменшенням висоти, розшаруванням. 

    Найбільш часто остеохондроз локалізується в нижньошийних, верхньогрудних і ніжнепоясних відділах хребта. Поширений остеохондроз дуже широко і до 40-річного віку виявляється в більшості людей в тій чи іншій мірі. 
    Етіологія остеохондрозу недостатньо з'ясована. Велике значення мають спадкова схильність, вікові зміни в міжхребцевих дисках, їхня гостра або хронічна травма, порушення сегментарного кровообігу. 

    У розвитку остеохондрозів розрізняють кілька періодів. Кожен з них характеризується певними анатомо-морфологічними змінами в диску, суміжних тілах хребців і в міжхребцевих суглобах. 

    Симптоми. Перший період проявляється болями в ураженому відділі хребта, більш-менш постійними, або простріл. Йому властивий ряд рефлекторно - больових синдромів: п ... Читати далі »
    Категорія: Описи хвороб О | Переглядів: 2300 | Додав: doctor | Дата: 04.04.2010

    Ожиріння (або огрядність) - одна з найбільш часто зустрічаються хвороб обміну речовин, що характеризується надмірним відкладенням жиру в шкірній клітковині й інших тканинах організму, а також перевищенням нормальної (ідеальною) маси тіла на 20% і вище. У походженні ожиріння провідну роль систематичне переїдання з переважанням жирної та вуглеводних їжі (особливо у поєднанні з надлишковою вживанням алкогольних напоїв), прийом основної кількості їжі у вечірні години. Велике значення в розвитку захворювання має малорухливий сидячий спосіб життя, відсутність фізичного навантаження, спадково-конституціональні схильність до ожиріння, а також нейроендокринні порушення (захворювання щитовидної і статевих залоз, гіпофіза і проміжного мозку, що супроводжуються зниженням основного обміну і порушенням центральних механізмів його регуляції). Розвитком ожиріння можуть супроводжуватися енцефаліт, інсульт і травматичні ушкодження центральної нервової с ... Читати далі »
    Категорія: Описи хвороб О | Переглядів: 1678 | Додав: doctor | Дата: 04.04.2010

    Захворювання супроводжується хронічним запаленням слизової оболонки товстої і прямої кишок. Перебіг виразкового коліту неспецифічного хвилеподібний, з чергуванням періодів загострення та ремісії. Причини захворювання недостатньо вивчені. 
    Патологічні зміни полягають у формуванні некротичних-виразкових вогнищ в товстій кишці. За умови розповсюдження виразкового процесу на всі верстви кишкової стінки остання може бути перфорована. При подальшому рубцювання виразок відбувається деформація товстої кишки. 

    Симптоми. Клінічна картина захворювання проявляється проносом, кишковими кровотечами. Болі в нижній частині живота супроводжуються болісними тенезмами. У цей період нерідкі підвищення температури тіла, відмова хворого від їжі. 
    Захворювання, як правило, протікає з ремісіями і загостреннями. У міру погіршення загального стану розвивається гіпохромна анемія, нейтрофільний лейкоцитоз. З'являється прискорена СОЕ. До розвитку заго ... Читати далі »
    Категорія: Описи хвороб Н | Переглядів: 1466 | Додав: doctor | Дата: 04.04.2010

    Нецукровий діабет - захворювання, обумовлене абсолютною або відносною недостатністю антидіуретичного гормону (вазопресину). Характеризується поліурія та полідипсія. 

    Абсолютна недостатність вазопресину, контролюючого реабсорбцію води в дистальних канальцях нефронів нирок, пов'язана з ураженням гіпоталамічних структур при різних інфекційних, дегенеративних, пухлинних захворюваннях, черепно-мозкових травмах. Розрізняють істинний нецукровий діабет, який розвивається незабаром після гострих або хронічних інфекцій (грип, менінгіт, менінгоенцефаліт, ангіна, скарлатина, коклюш, всі види тифів, сепсис, туберкульоз, сифіліс, малярія, бруцельоз, ревматизм), випадкових або хірургічних травм головного мозку, психічної травми, у період вагітності або після пологів, абортів. У дітей нецукровий діабет може бути результатом пологової травми. 

    Симптоматичний нецукровий діабет виникає при наявності первинної пухлини гіпоталамуса або гіпофі ... Читати далі »
    Категорія: Описи хвороб Н | Переглядів: 2203 | Додав: doctor | Дата: 04.04.2010

    Причиною неврозів є дія психотравмуючих подразників. Найчастіше неврози викликаються інформацією про потepe близьких, крах надій, про любовні негаразди, службових неприємності, покарання за вчинене, загрозу життю, здоров'ю. Неврози можуть викликати і такі общеістощающіе шкідливості, як тривалий недосипання, розумовий або фізичне перенапруження. Навіть у цих випадках має значення інформація, що спонукує людини долати втому. Для виникнення хвороби величезне значення мають не тільки вроджені типологічні властивості нервової системи, але і стан її до моменту дії психічної травми. 

    В основі неврозів лежать невдало, нераціонально і непродуктивно які дозволяється особистістю протиріччя між нею і значущими для неї сторонами дійсності. Невміння знайти раціональний і продуктивний вихід тягне за собою психічну і фізіологічну дезорганізацію індивідуума. 
    Неврози - одне з найбільш частих нервово-психічних захворювань. Вони виникають часті ... Читати далі »
    Категорія: Описи хвороб Н | Переглядів: 4365 | Додав: doctor | Дата: 04.04.2010

    Реєстрація
    Пошук по хворобах
    Реклама
    Статистика
    Авангард
    Зал акробатики,гімнастичний зал
    Попередження
    При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на www.doct.at.ua обов'язково.
    Copyright MyCorp © 2024